Hořčík chelát 100 mg (bisglycinát) + B6 1,4 mg P5P - 90 kapslí

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(12)Počet hvězdiček je 5 z 5


Novinka VEGAN
449 Kč
Skladem
ks

Bojujte proti únavě a vyčerpání s veganským doplňkem Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 P5P 1,4 mg. Podpora energie a vitality pro aktivní životní styl. Více

Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


MyBears Hořčík je doplněk stravy, který nabízí kombinaci kvalitního a velmi dobře vstřebatelného hořčíku a vitamínu B6 ve formě veganské kapsle. Tato unikátní synergická kombinace přináší řadu výhod pro tělo.

Hořčík je klíčový minerál pro správné fungování našeho těla. Hraje důležitou roli ve více než 300 enzymatických reakcích, které regulují metabolismus, svalovou funkci, nervový systém, a také přispívá k uvolňování energie z potravy. Hořčík má pozitivní vliv na srdce a cévní systém a pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Jedním z hlavních důvodů, proč lidé vyhledávají doplněk v podobě hořčíku, je jeho účinek na snižování únavy a vyčerpání. Nízká hladina hořčíku v těle může vést k pocitu únavy a křečím. Pravidelné užívání hořčíku může těmto problémům účinně předcházet a zvýšit energii a vytrvalost.

V kombinaci s vitamínem B6 vytváří hořčík ještě účinnější kombinaci pro tělo. Vitamín B6, také známý jako pyridoxin, je důležitý pro nervovou soustavu, tvorbu neurotransmiterů a regeneraci nervových buněk. Pomáhá také udržovat psychickou činnost a přispívá k normální činnosti imunitního systému.

Výhodou veganských kapslí MyBears Hořčík chelát je, že obsahují velmi dobře vstřebatelnou formu hořčíku a vitamínu B6 - bisglycinát hořečnatý a pyridoxal-5-fosfát. Díky tomu je účinek doplňku rychlejší a efektivnější než u běžných minerálních tablet.

MyBears Hořčík je vhodný pro každého, kdo chce posílit své zdraví, zvýšit energii, zlepšit funkci svalů a nervové soustavy a bojovat proti únavě a vyčerpání. Pravidelné užívání tohoto doplňku může přinést mnoho výhod pro celkové zdraví a pohodu.

❌ Produkt neobsahuje žádná další pojiva, stabilizátory, zahušťovadla a další balastní látky.
✅ Obsahuje pouze čisté a kvalitní složky.


Hořčík
Přispívá k:

  • snížení míry únavy a vyčerpání
  • normálnímu energetickému metabolismu
  • normální činnosti nervové soustavy a svalů
  • normální psychické činnosti
  • procesu dělení buněk

Co je bisglycinát hořečnatý?
Je to chelátová vazba, ve které je hořčík navázán na 2 molekuly aminokyseliny glycinu. Tato vazba je velmi stabilní, má vysokou biologickou dostupnost, je velmi dobře vstřebávána a umožňuje tak snadnou absorpci hořčíku v organismu.
Glycin je aminokyselina, která mimo jiné přispívá ke zlepšení kvality spánku, aniž by vyvolávala ospalost v průběhu dne. Díky této výhodě můžete tento produkt užívat kdykoliv během dne dle Vašich individuálních potřeb, tedy i před spaním. Ve srovnání s jinými formami nedráždí žaludek a nemá projímavé účinky. Nedostatek hořčíku se může projevovat například křečemi, bolestmi hlavy nebo únavou. Vzhledem k hektickému a stresovému životnímu stylu dnešní doby je důležité si uvědomit, že potřeba hořčíku v našem těle významně stoupá.


Vitamín B6
Přispívá k:

  • normálnímu energetickému metabolismu
  • normální činnosti nervové soustavy
  • normální funkci imunitního systému
  • snížení míry únavy a vyčerpání
  • normální psychické činnosti

Známý také jako pyridoxin, hraje klíčovou roli při více než 100 enzymatických reakcích v organismu. Vitamín B6 se v běžných doplňcích stravy většinou vyskytuje ve formě pyridoxin hydrochlorid. Tato forma se přeměňuje v játrech na bioaktivní koenzymovou formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), která je teprve plně aktivní a tělo ji může vstřebat a maximálně využít. Spousta faktorů jako je např. zhoršená funkce jater mohou zhoršovat přeměnu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplněk stravy Hořčík + B6 P5P již obsahuje přeměněnou bioaktivní formu vitamínu B6, která je snadno vstřebatelná a využitelná v organismu, má větší biologickou dostupnost a díky tomu může plnit maximálně své funkce v těle.

Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: 2-3 kapsle
Užívání: Užívejte denně 2-3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívání přípravku určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: 90 ks
Kapsle: Rostlinná HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa)
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears v České republice

Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Složení: bisglycinát hořečnatý, veganská kapsle (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Složka 1 kapsle 2 kapsle 3 kapsle
Hořčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 20-30 dávek
Hmotnost obsahu: 54,7 g