Balíček Energie - veganské kapsle

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(4)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -12% VEGAN
6 MéďaBodů do MyBears klubu
Běžná cena 718 Kč. Ušetříte 12% (89 Kč) 629 Kč
Skladem
ks

Objevte balíček Energie s veganskými doplňky stravy. Obsahuje pečlivě vybrané doplňky stravy: Hořčík s vitamínem B6 pro podporu energie a kvalitnějšího spánku a zinek pro posílení imunity, plodnosti i zdraví vlasů, nehtů a pokožky. Všechny složky v těch nejvstřebatelnějších formách pro co nejlepší výsledky! Více

Vítejte ve světě energie a výkonnosti! MyBears balíček Energie je tu, abyste dosáhli svých cílů a žili plnohodnotný a aktivní život. Pokud se cítíte unaveni a potřebujete něco, co Vás nabije energií a posílí výkonnost, máme tu ideální řešení.

Náš výhodný veganský balíček Energie obsahuje 2 klíčové doplňky stravy, které pomohou vybudovat novou zásobárnu energie.

1. Hořčík + B6, tento výjimečný doplněk stravy obsahuje kvalitní a velmi dobře vstřebatelnou formu hořčíku, konkrétně bisglycinát hořečnatý. Hořčík je esenciální minerál, který hraje klíčovou roli ve fungování svalů a nervového systému. Jeho synergická kombinace s vitamínem B6 v prémiové formě pyridoxal-5-fosfát podporuje metabolické procesy a snižuje pocit únavy a vyčerpání. Veganské kapsle zajišťují přírodní a kvalitní složení, což je základem pro pohodu a zdraví.

2. Zinek, tento klíčový minerál je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, podporuje metabolismus a enzymatické procesy a chrání buňky před oxidativním stresem. Obsažený bisglycinát zinečnatý zajišťuje snadnou vstřebatelnost a účinnost tohoto důležitého minerálu. Zinek má významný vliv na udržení energie a vitality, což je klíčové v každodenním životě.

Náš balíček je navržen tak, aby vyhovoval různým potřebám a životním stylům. Ať už jste sportovec, aktivní jedinec nebo prostě jen hledáte způsob, jak zvýšit svou výkonnost a energii, MyBears balíček Energie je tu s pomocí. Naše produkty jsou vhodné pro vegany a dodávají klíčové živiny potřebné pro zvýšení vitality a pohody.

Investujte do svého zdraví a výkonnosti s MyBears a zažijte novou úroveň radosti ze života. Nechte svůj život ožít a buďte nejlepší verzí sebe sama. S našimi doplňky stravy budete plní energie a připraveni čelit výzvám každého dne. Přidejte se k naší spokojené zákaznické rodině a dejte svému tělu to nejlepší, co si zaslouží!

❌ Produkty neobsahují žádná další pojiva, stabilizátory, zahušťovadla a další balastní látky. 
✅ Obsahují pouze čisté a kvalitní složky.


Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Hořčík
Přispívá k:

 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy a svalů
 • normální psychické činnosti
 • procesu dělení buněk

Co je bisglycinát hořečnatý?
Je to chelátová vazba, ve které je hořčík navázán na 2 molekuly aminokyseliny glycinu. Tato vazba je velmi stabilní, má vysokou biologickou dostupnost, je velmi dobře vstřebávána a umožňuje tak snadnou absorpci hořčíku v organismu.
Glycin je aminokyselina, která mimo jiné přispívá ke zlepšení kvality spánku, aniž by vyvolávala ospalost v průběhu dne. Díky této výhodě můžete tento produkt užívat kdykoliv během dne dle Vašich individuálních potřeb, tedy i před spaním. Ve srovnání s jinými formami nedráždí žaludek a nemá projímavé účinky. Nedostatek hořčíku se může projevovat například křečemi, bolestmi hlavy nebo únavou. Vzhledem k hektickému a stresovému životnímu stylu dnešní doby je důležité si uvědomit, že potřeba hořčíku v našem těle významně stoupá.


Vitamín B6
Přispívá k:

 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normální psychické činnosti

Známý také jako pyridoxin, hraje klíčovou roli při více než 100 enzymatických reakcích v organismu. Vitamín B6 se v běžných doplňcích stravy většinou vyskytuje ve formě pyridoxin hydrochlorid. Tato forma se přeměňuje v játrech na bioaktivní koenzymovou formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), která je teprve plně aktivní a tělo ji může vstřebat a maximálně využít. Spousta faktorů jako je např. zhoršená funkce jater mohou zhoršovat přeměnu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplněk stravy Hořčík + B6 P5P již obsahuje přeměněnou bioaktivní formu vitamínu B6, která je snadno vstřebatelná a využitelná v organismu, má větší biologickou dostupnost a díky tomu může plnit maximálně své funkce v těle.


Zinek chelát (bisglycinát) 15 mg


Zinek
Přispívá k:

 • normální plodnosti, reprodukci a udržení hladiny testosteronu v krvi
 • udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky
 • normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

 

Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: Hořčík + B6: 2-3 kapsle, Zinek: 1 kapsle
Užívání: Hořčík + B6: Užívejte denně 2-3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody., Zinek: Užívejte denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívání přípravku určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: Hořčík + B6: 90 ks, Zinek: 90 ks
Kapsle: Rostlinná HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa)
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears v České republice

Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Složení: bisglycinát hořečnatý, veganská kapsle (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Složka 1 kapsle 2 kapsle 3 kapsle
Hořčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 20-30 dávek
Hmotnost obsahu: 54,7 g


Zinek chelát (bisglycinát) 15 mg


Složení: rýžová mouka, veganská kapsle (HPMC), bisglycinát zinečnatý

Složka 1 kapsle
Zinek 15 mg (150 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 90 dávek
Hmotnost obsahu: 42,8 g