Balíček Harmonie - veganské kapsle

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -12% VEGAN
6 MéďaBodů do MyBears klubu
Běžná cena 718 Kč. Ušetříte 12% (89 Kč) 629 Kč
Skladem
ks

Objevte balíček Harmonie obsahující pečlivě vybrané doplňky stravy, které Vám pomůžou doplnit velmi nedostatkové látky v těle. Hořčík s vitamínem B6 pro podporu energie a kvalitnějšího spánku a vitamín D3 pro zdraví kostí, zubů, svalů a pro podporu imunitního systému. Dopřejte svému tělu to, co potřebuje a začněte každý den plní energie! Více


MyBears balíček Harmonie
, obsahující hořčík + vitamín B6 a vitamín D3, představuje pro velmi velkou část populace významný přínos vzhledem k běžnému nedostatku těchto živin v těle. Zde jsou klíčové informace o významu hořčíku, vitamínu B6 a vitamínu D a důvodech, proč bychom měli tyto látky pravidelně doplňovat.

1. Hořčík + B6, tento výjimečný doplněk stravy obsahuje kvalitní a velmi dobře vstřebatelnou formu hořčíku, konkrétně bisglycinát hořečnatý. Hořčík je esenciální minerál, který hraje klíčovou roli ve fungování svalů a nervového systému. Jeho synergická kombinace s vitamínem B6 v prémiové formě pyridoxal-5-fosfát podporuje metabolické procesy a snižuje pocit únavy a vyčerpání. Veganské kapsle zajišťují přírodní a kvalitní složení, což je základem pro pohodu a zdraví.

2. Vitamín D3, který hraje klíčovou roli v udržování zdravých kostí, zubů a svalů. Tento vitamín je zvláště důležitý v období, kdy sluneční záření není tak intenzivní a tělo ho nemůže dostatečně syntetizovat. Podporuje také normální vstřebávání vápníku a fosforu, což je důležité pro správnou funkci kostí, svalů a nervového systému.

❌ Produkty neobsahují žádná další pojiva, stabilizátory, zahušťovadla a další balastní látky. 
✅ Obsahují pouze čisté a kvalitní složky.


Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Hořčík
Přispívá k:

 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy a svalů
 • normální psychické činnosti
 • procesu dělení buněk

Co je bisglycinát hořečnatý?
Je to chelátová vazba, ve které je hořčík navázán na 2 molekuly aminokyseliny glycinu. Tato vazba je velmi stabilní, má vysokou biologickou dostupnost, je velmi dobře vstřebávána a umožňuje tak snadnou absorpci hořčíku v organismu.
Glycin je aminokyselina, která mimo jiné přispívá ke zlepšení kvality spánku, aniž by vyvolávala ospalost v průběhu dne. Díky této výhodě můžete tento produkt užívat kdykoliv během dne dle Vašich individuálních potřeb, tedy i před spaním. Ve srovnání s jinými formami nedráždí žaludek a nemá projímavé účinky. Nedostatek hořčíku se může projevovat například křečemi, bolestmi hlavy nebo únavou. Vzhledem k hektickému a stresovému životnímu stylu dnešní doby je důležité si uvědomit, že potřeba hořčíku v našem těle významně stoupá.


Vitamín B6
Přispívá k:

 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normální psychické činnosti

Známý také jako pyridoxin, hraje klíčovou roli při více než 100 enzymatických reakcích v organismu. Vitamín B6 se v běžných doplňcích stravy většinou vyskytuje ve formě pyridoxin hydrochlorid. Tato forma se přeměňuje v játrech na bioaktivní koenzymovou formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), která je teprve plně aktivní a tělo ji může vstřebat a maximálně využít. Spousta faktorů jako je např. zhoršená funkce jater mohou zhoršovat přeměnu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplněk stravy Hořčík + B6 P5P již obsahuje přeměněnou bioaktivní formu vitamínu B6, která je snadno vstřebatelná a využitelná v organismu, má větší biologickou dostupnost a díky tomu může plnit maximálně své funkce v těle.


Vitamín D3 2000 IU


Vitamín D3
Přispívá k:

 • normální hladině vápníku v krvi
 • udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů
 • normální funkci imunitního systému
Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: Hořčík + B6: 2-3 kapsle, Vitamín D3: 1 kapsle
Užívání: Hořčík + B6: Užívejte denně 2-3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody., Vitamín D3: Užívejte denně 1 kapsli. Užívejte po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody. V letních měsících není nutné užívání.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívání přípravku určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: Hořčík + B6: 90 ks, Ostatní: 60 ks
Kapsle: Rostlinná HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa)
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears v České republice

Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Složení: bisglycinát hořečnatý, veganská kapsle (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Složka 1 kapsle 2 kapsle 3 kapsle
Hořčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 20-30 dávek
Hmotnost obsahu: 54,7 g


Vitamín D3 2000 IU


Složení: rýžová mouka, veganská kapsle (HPMC), vitamín D3 (cholekalciferol)

Složka 1 kapsle
Vitamín D3 50 μg / 2000 IU (1000 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 60 dávek
Hmotnost obsahu: 29,4 g