Balíček Imunita - veganské kapsle

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -13% VEGAN
11 MéďaBodů do MyBears klubu
Běžná cena 1 286 Kč. Ušetříte 13% (167 Kč) 1 119 Kč
Skladem
ks

Posilněte svou obranyschopnost s naším balíčkem Imunita. Tento balíček obsahuje pečlivě vybrané doplňky stravy: Hořčík s vitamínem B6 pro podporu energie a kvalitnější spánek, zinek pro posílení imunity a plodnosti, vitamín D3 pro zdraví kostí a omega 3 pro celkovou vitalitu. Buďte proaktivní ve svém zdraví a udržujte se v nejlepší kondici každý den! Více

MyBears balíček Imunita obsahuje kombinaci 4 doplňků stravy, které jsou známy svými příznivými účinky na imunitní systém a podporují obranyschopnost před vnějšími vlivy.

1. Hořčík + B6, tento kvalitní doplněk stravy obsahuje bisglycinát hořečnatý, což je kvalitní a velmi dobře vstřebatelná forma hořčíku. Spolu s vitamínem B6 v prémiové formě pyridoxal-5-fosfát tvoří synergickou kombinaci pro optimální účinky. Hořčík je důležitým minerálem pro podporu správné funkce svalů, nervového systému a energetického metabolismu. Vitamín B6 má vliv na normální funkci nervového systému a podporuje psychickou pohodu.

2. Zinek, tento klíčový minerál je nezbytný pro řadu funkcí v těle a je obsažen ve formě bisglycinátu zinečnatého, což je kvalitní a velmi dobře vstřebatelná forma zinku. Zinek má pozitivní vliv na imunitní systém, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje zdravou pleť, vlasy a nehty.

3. Vitamín D3, který hraje klíčovou roli v udržování zdravých kostí, zubů a svalů. Tento vitamín je zvláště důležitý v období, kdy sluneční záření není tak intenzivní a tělo ho nemůže dostatečně syntetizovat. Podporuje také normální vstřebávání vápníku a fosforu, což je důležité pro správnou funkci kostí, svalů a nervového systému.

4. Omega 3 mastné kyseliny z rybího oleje. Tato kombinace zdravých mastných kyselin EPA (300 mg) a DHA (220 mg) je získávána z rybího oleje a má pozitivní vliv na srdce a cévy. Omega 3 mastné kyseliny přispívají k normální činnosti srdce a udržení normálního krevního tlaku. DHA také podporuje normální funkci mozku a normální vidění.

MyBears balíček Imunita je skvělým spojením 4 klíčových doplňků stravy, které se postarají o zdraví a posílí imunitní systém. Investujte do svého zdraví s MyBears a dejte svému tělu to nejlepší, co si zaslouží!

❌ Produkty neobsahují žádná další pojiva, stabilizátory, zahušťovadla a další balastní látky. 
✅ Obsahují pouze čisté a kvalitní složky.


Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Hořčík
Přispívá k:

 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy a svalů
 • normální psychické činnosti
 • procesu dělení buněk

Co je bisglycinát hořečnatý?
Je to chelátová vazba, ve které je hořčík navázán na 2 molekuly aminokyseliny glycinu. Tato vazba je velmi stabilní, má vysokou biologickou dostupnost, je velmi dobře vstřebávána a umožňuje tak snadnou absorpci hořčíku v organismu.
Glycin je aminokyselina, která mimo jiné přispívá ke zlepšení kvality spánku, aniž by vyvolávala ospalost v průběhu dne. Díky této výhodě můžete tento produkt užívat kdykoliv během dne dle Vašich individuálních potřeb, tedy i před spaním. Ve srovnání s jinými formami nedráždí žaludek a nemá projímavé účinky. Nedostatek hořčíku se může projevovat například křečemi, bolestmi hlavy nebo únavou. Vzhledem k hektickému a stresovému životnímu stylu dnešní doby je důležité si uvědomit, že potřeba hořčíku v našem těle významně stoupá.


Vitamín B6
Přispívá k:

 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normální psychické činnosti

Známý také jako pyridoxin, hraje klíčovou roli při více než 100 enzymatických reakcích v organismu. Vitamín B6 se v běžných doplňcích stravy většinou vyskytuje ve formě pyridoxin hydrochlorid. Tato forma se přeměňuje v játrech na bioaktivní koenzymovou formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), která je teprve plně aktivní a tělo ji může vstřebat a maximálně využít. Spousta faktorů jako je např. zhoršená funkce jater mohou zhoršovat přeměnu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplněk stravy Hořčík + B6 P5P již obsahuje přeměněnou bioaktivní formu vitamínu B6, která je snadno vstřebatelná a využitelná v organismu, má větší biologickou dostupnost a díky tomu může plnit maximálně své funkce v těle.


Zinek chelát (bisglycinát) 15 mg


Zinek
Přispívá k:

 • normální plodnosti, reprodukci a udržení hladiny testosteronu v krvi
 • udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky
 • normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

Vitamín D3 2000 IU


Vitamín D3
Přispívá k:

 • normální hladině vápníku v krvi
 • udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů
 • normální funkci imunitního systému

Omega 3 mastné kyseliny


Omega 3 mastné kyseliny
Přispívá k:

 • normální činnosti srdce
Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: Hořčík + B6: 2-3 kapsle, Zinek: 1 kapsle, Vitamín D3: 1 kapsle, Omega 3: 1-2 kapsle
Užívání: Hořčík + B6: Užívejte denně 2-3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody., Zinek: Užívejte denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím vody., Vitamín D3: Užívejte denně 1 kapsli. Užívejte po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody. V letních měsících není nutné užívání., Omega 3: Užívejte denně 1-2 kapsle. Užívejte po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Alergeny jsou zvýrazněny TUČNĚ ve složení produktu. Užívání přípravků určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C., Omega 3: Skladujte uzavřené v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: Hořčík + B6: 90 ks, Zinek: 90 ks, Ostatní: 60 ks
Kapsle: Rostlinná HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa), Omega 3: Softgelová
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears v České republice

Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Složení: bisglycinát hořečnatý, veganská kapsle (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Složka 1 kapsle 2 kapsle 3 kapsle
Hořčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 20-30 dávek
Hmotnost obsahu: 54,7 g


Zinek chelát (bisglycinát) 15 mg


Složení: rýžová mouka, veganská kapsle (HPMC), bisglycinát zinečnatý

Složka 1 kapsle
Zinek 15 mg (150 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 90 dávek
Hmotnost obsahu: 42,8 g


Vitamín D3 2000 IU


Složení: rýžová mouka, veganská kapsle (HPMC), vitamín D3 (cholekalciferol)

Složka 1 kapsle
Vitamín D3 50 μg / 2000 IU (1000 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 60 dávek
Hmotnost obsahu: 29,4 g


Omega 3 mastné kyseliny


Složení: rybí olej (standardizovaný na obsah 33 % EPA a 22 % DHA), softgelová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda), antioxidant: DL-alfa-tokoferyl acetát

Složka 1 kapsle 2 kapsle
Rybí olej 1000 mg * 2000 mg *
Omega 3 mastné kyseliny 550 mg * 1100 mg *
EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg * 660 mg *
DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg * 440 mg *

* - RHP není stanovena
Balení obsahuje: 30-60 dávek
Hmotnost obsahu: 78,7 g