Balíček Vitalita - veganské kapsle

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -10% VEGAN
9 MéďaBodů do MyBears klubu
Běžná cena 1 017 Kč. Ušetříte 10% (98 Kč) 919 Kč
Skladem
ks

Naberte novou energii s balíčkem Vitalita. Obsahuje doplňky stravy: Hořčík s B6 pro podporu energie, Vitamín D3 pro zdraví kostí a Omega 3 pro celkovou vitalitu. Začněte každý den plní elánu a připraveni na všechny výzvy, které Vám život přinese! Více

MyBears balíček Vitalita je speciálně sestavený pro všechny, kteří chtějí zlepšit a udržet svou vitalitu a pohodu. Jeho cílem je aktivně podporovat zdraví a poskytnout pevný základ pro vitální a energetický život. Bez ohledu na to, jestli jste aktivní sportovec nebo jen hledáte cestu k optimálnímu zdraví, balíček Vitalita je zde, aby pomohl dosáhnout cílů a žít plnohodnotný a aktivní život. Balíček obsahuje 3 klíčové doplňky stravy.

1. Hořčík + B6, tento doplněk stravy obsahuje kvalitní a velmi dobře vstřebatelnou formu hořčíku v podobě bisglycinátu hořečnatého. Hořčík je důležitým minerálem pro podporu správné funkce svalů, nervového systému a energetického metabolismu. Společně s vitamínem B6, který je obsažen v prémiové formě pyridoxal-5-fosfátu, tvoří synergickou kombinaci, která zajišťuje maximální účinek a podporuje celkovou vitalitu.

2. Vitamín D3, který má mnoho významných účinků na naše tělo. Je nezbytný pro udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů. Dále přispívá k normálnímu vstřebávání a využívání vápníku a fosforu a udržuje normální hladinu vápníku v krvi. Vitamín D3 je zvláště důležitý v zimních měsících, kdy sluneční záření není tak intenzivní, a tělo ho nemůže syntetizovat dostatečně samostatně.

3. Omega 3 mastné kyseliny z rybího oleje. Tyto zdravé tuky jsou známé svými přínosy pro srdce a cévy. Obsahují významné množství EPA (300 mg) a DHA (220 mg), které přispívají k normální činnosti srdce a udržení krevního tlaku v normálním stavu. Omega 3 mastné kyseliny jsou také důležité pro zdravou funkci mozku a nervové soustavy.

MyBears balíček Vitalita podpoří zdraví a celkově posílí vitalitu. Vyroben je z kvalitních a pečlivě vybraných surovin. Dopřejte svému tělu nejlepší péči a investujte do svého zdraví s MyBears!

❌ Produkty neobsahují žádná další pojiva, stabilizátory, zahušťovadla a další balastní látky. 
✅ Obsahují pouze čisté a kvalitní složky.


Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Hořčík
Přispívá k:

 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy a svalů
 • normální psychické činnosti
 • procesu dělení buněk

Co je bisglycinát hořečnatý?
Je to chelátová vazba, ve které je hořčík navázán na 2 molekuly aminokyseliny glycinu. Tato vazba je velmi stabilní, má vysokou biologickou dostupnost, je velmi dobře vstřebávána a umožňuje tak snadnou absorpci hořčíku v organismu.
Glycin je aminokyselina, která mimo jiné přispívá ke zlepšení kvality spánku, aniž by vyvolávala ospalost v průběhu dne. Díky této výhodě můžete tento produkt užívat kdykoliv během dne dle Vašich individuálních potřeb, tedy i před spaním. Ve srovnání s jinými formami nedráždí žaludek a nemá projímavé účinky. Nedostatek hořčíku se může projevovat například křečemi, bolestmi hlavy nebo únavou. Vzhledem k hektickému a stresovému životnímu stylu dnešní doby je důležité si uvědomit, že potřeba hořčíku v našem těle významně stoupá.


Vitamín B6
Přispívá k:

 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normální psychické činnosti

Známý také jako pyridoxin, hraje klíčovou roli při více než 100 enzymatických reakcích v organismu. Vitamín B6 se v běžných doplňcích stravy většinou vyskytuje ve formě pyridoxin hydrochlorid. Tato forma se přeměňuje v játrech na bioaktivní koenzymovou formu pyridoxal-5-phosphate (P5P), která je teprve plně aktivní a tělo ji může vstřebat a maximálně využít. Spousta faktorů jako je např. zhoršená funkce jater mohou zhoršovat přeměnu vitamín B6 na formu P5P. Náš doplněk stravy Hořčík + B6 P5P již obsahuje přeměněnou bioaktivní formu vitamínu B6, která je snadno vstřebatelná a využitelná v organismu, má větší biologickou dostupnost a díky tomu může plnit maximálně své funkce v těle.


Vitamín D3 2000 IU


Vitamín D3
Přispívá k:

 • normální hladině vápníku v krvi
 • udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů
 • normální funkci imunitního systému

Omega 3 mastné kyseliny


Omega 3 mastné kyseliny
Přispívá k:

 • normální činnosti srdce
Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: Hořčík + B6: 2-3 kapsle, Vitamín D3: 1 kapsle, Omega 3: 1-2 kapsle
Užívání: Hořčík + B6: Užívejte denně 2-3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody., Vitamín D3: Užívejte denně 1 kapsli. Užívejte po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody. V letních měsících není nutné užívání., Omega 3: Užívejte denně 1-2 kapsle. Užívejte po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Alergeny jsou zvýrazněny TUČNĚ ve složení produktu. Užívání přípravků určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C., Omega 3: Skladujte uzavřené v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: Hořčík + B6: 90 ks, Ostatní: 60 ks
Kapsle: Rostlinná HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa), Omega 3: Softgelová
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears v České republice

Hořčík chelát (bisglycinát hořečnatý) 100 mg + B6 1,4 mg P5P


Složení: bisglycinát hořečnatý, veganská kapsle (HPMC), vitamín B6 (pyridoxal-5-phosphate)

Složka 1 kapsle 2 kapsle 3 kapsle
Hořčík 100 mg (27 % RHP) 200 mg (53 % RHP) 300 mg (80 % RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (100 % RHP) 2,8 mg (200 % RHP) 4,2 mg (300 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 20-30 dávek
Hmotnost obsahu: 54,7 g


Vitamín D3 2000 IU


Složení: rýžová mouka, veganská kapsle (HPMC), vitamín D3 (cholekalciferol)

Složka 1 kapsle
Vitamín D3 50 μg / 2000 IU (1000 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 60 dávek
Hmotnost obsahu: 29,4 g


Omega 3 mastné kyseliny


Složení: rybí olej (standardizovaný na obsah 33 % EPA a 22 % DHA), softgelová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda), antioxidant: DL-alfa-tokoferyl acetát

Složka 1 kapsle 2 kapsle
Rybí olej 1000 mg * 2000 mg *
Omega 3 mastné kyseliny 550 mg * 1100 mg *
EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg * 660 mg *
DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg * 440 mg *

* - RHP není stanovena
Balení obsahuje: 30-60 dávek
Hmotnost obsahu: 78,7 g