Gumoví medvídci Krásná a zdravá pleť 30+

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(3)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -15% VEGAN
Běžná cena 379 Kč. Ušetříte 15% (57 Kč) 322 Kč
Skladem
ks

Díky unikátní kombinaci extraktu z borové kůry, extraktu z hroznových jader, koenzymu Q10, selenu a vitamínu C, D3 a kyseliny pantothenové v našem doplňku stravy poskytnete Vaší kůži komplexní podporu od 30. let věku. Tyto přírodní složky pomáhají chránit kůži před volnými radikály, podporují její elasticitu a přispívají k zachování mladistvého vzhledu. Více

Skin ageing gummies - Gumoví medvídci Krásná a zdravá pleť 30+ s příchutí lesní směsi


MyBears Krásná a zdravá pleť 30+ (Spektrum gummies longevity) je veganský doplněk stravy ve formě lahodných gumových medvídků, který Vám zaručeně poskytne účinnou péči o Vaši pleť od 30. roku života.

Extrakt z borové kůry 30:1 představuje jedinečnou směs biologicky aktivních fytochemikálií. Obsahuje různé látky, které jsou známy pro své potenciální zdravotní přínosy. Můžeme zde zmínit proanthokyanidy, zařazené mezi flavonoidy, které vynikají silnými antioxidačními účinky a přispívají k ochraně buněk před poškozením vyvolaným oxidačním stresem a volnými radikály. Volné radikály jsou reaktivní molekuly kyslíku, které mohou způsobit poškození buněk a tkání a přispívat tím k procesu stárnutí a podílejí se na rozvinutí různých onemocnění. Veškeré buňky, které při svých procesech využívají kyslík, jsou ohrožené těmito volnými radikály. Je nezbytné, aby byla nastolená správná rovnováha mezi tvorbou a neutralizací volných radikálů, což je důležité pro zachování zdravé buněčné integrity a prevencí potencionálního poškození tkání. Extrakt z borové kůry zlepšuje mikrocirkulaci tím, že pomáhá zvyšovat propustnost kapilár. Zlepšení mikrocirkulace a podpora krevního oběhu zefektivňuje dodání živin a kyslíku do buněk kůže. Zdravý krevní oběh je zásadní pro účinnou výživu buněk a pomáhá chránit stěny cév.

Extrakt z hroznových jader 20:1 funguje jako silný antioxidant. Může mít pozitivní vliv na oběhový a kardiovaskulární systém a pomáhat k zachování kvality a elasticity kůže.

Koenzym Q10 je pomocníkem v boji proti známkám stárnutí. Působí jako účinný antioxidant a napomáhá chránit buňky před volnými radikály. Je klíčový při procesu tvorby energie v buňkách, jeho doplnění tak může podpořit zvýšení energie a snížit pocit únavy, slabosti, vyčerpání. Působí preventivně na kardiovaskulární systém, podporuje správnou funkci srdce, zdravý krevní oběh a může přispět k regulaci vysokého krevního tlaku. Dále má příznivý vliv na na dýchací systém, navíc pomáhá zastavovat krvácení dásní, podporuje jejich hojení a regeneraci.


Vitamín C je silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a podporuje tvorbu kolagenu, klíčové bílkoviny pro pevnost a pružnost pokožky. Díky pravidelnému příjmu vitamínu C můžete dosáhnout svěžího a mladistvého vzhledu Vaší pokožky.

Kyselina pantothenová (vitamín B5) je velmi důležitá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.

Selen je minerál, který působí jako antioxidant a rovněž podporuje zdraví vlasů a nehtů.

Pro co nejlepší výsledky Vám doporučujeme dodržovat dostatečný pitný režim, konzumovat zdravou a vyváženou stravu, chránit svou kůži před nadměrným slunečním zářením, vybrat vhodné produkty pro péči o pleť, vyhnout se kouření a konzumaci alkoholu.

Chraňte své zdraví s MyBears!

Upozornění:
V případě, že trpíte jakýmkoliv onemocněním či užíváte léky na ředění krve či vysoký krevní tlak, je nezbytné konzultovat užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.


Vitamín C
Přispívá k:

 • tvorbě kolagenu ovlivňující funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a pokožky
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • zvyšování vstřebávání železa

Selen
Přispívá k:

 • udržení normálního stavu vlasů a nehtů
 • normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem
 • činnosti štítné žlázy


Kyselina pantothenová
Přispívá k:

 • normální mentální činnosti
 • normálnímu energetickému metabolismu
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání


Vitamín D3
Přispívá k:

 • normální hladině vápníku v krvi
 • udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů
 • normální funkci imunitního systému

Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: 1-2 gumové bonbony
Užívání: Užívejte denně 1-2 gumové bonbony.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívání přípravku určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: 60 ks
Forma: Gumový bonbon
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears ve Velké Británii

Gumoví medvídci pro podporu krásné a zdravé pleti 30+ s příchutí lesní směsi


Složení: glukózový sirup, cukr, voda, sladidlo (erythritol), vitamín C (kyselina L-askarbová), želírující látky (pektin), koncentrát šťávy z černého rybízu, extrakt z hroznových jader 20:1, extrakt z borové kůry 30:1, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, citronan sodný), selenové kvasnice, koenzym Q10, slunečnicový olej, přírodní aroma lesních plodů, vitamín B5 (pantothenát vápenatý), anthokyany, vitamín D3 (cholekalciferol)

Složka 1 gumový bonbon 2 gumové bonbony
Extrakt z borové kůry 30:1
750 mg *
1 500 mg *
Extrakt z hroznových jader 20:1
650 mg * 1 300 mg *
Vitamín C
40 mg (50 % RHP) 80 mg (50 % RHP)
Koenzym Q10
5 mg * 10 mg *
Vitamín B5 3 mg (50 % RHP) 6 mg (100 % RHP)
Selen
27,5 μg (50 % RHP)
55 μg (100 % RHP)
Vitamín D3
5 μg (100 % RHP) 10 μg (200 % RHP)

RHP - referenční hodnota příjmu, * - RHP není stanovena
Balení obsahuje: 30-60 dávek
Hmotnost obsahu: 150 g