Gumoví medvídci Silná imunita

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(10)Počet hvězdiček je 5 z 5
VEGAN / HALAL
379 Kč
Skladem
ks

Zlepšete svou imunitu s našimi veganskými gumovými medvídky. Obsahují klíčové vitamíny a látky pro podporu obranyschopnosti organismu. Buďte zdraví a plní energie! Více

Gumoví medvídci pro silnou imunitu s příchutí maliny


MyBears Silná imunita je skvělým veganským doplňkem stravy, který byl navržen pro posílení a podporu imunitního systému. Jsou to chutní gumoví medvídci s vyváženým složením, které obsahuje kombinaci účinných látek, známých pro svůj pozitivní vliv na imunitní systém - vitamín C, zinek, selen a vitamín B6.

Vitamín C je jedním z nejdůležitějších vitamínů pro imunitní systém. Působí jako silný antioxidant, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje tvorbu bílých krvinek, které jsou klíčové pro obranyschopnost těla. Zinek je další klíčový minerál pro imunitní systém. Podporuje tvorbu protilátek a je nezbytný pro správnou funkci bílých krvinek. Také zinek pomáhá udržovat zdravou sliznici, což je první linie obrany proti infekcím.

Selen je dalším důležitým minerálem, který podporuje imunitní systém. Má silné antioxidační vlastnosti a pomáhá při tvorbě specifických protilátek. Selen je také důležitý pro správnou funkci štítné žlázy, která ovlivňuje imunitní systém a celkovou obranyschopnost organismu.

Vitamín B6 je další klíčový vitamín pro imunitní systém. Podporuje tvorbu protilátek a zlepšuje funkci imunitních buněk. Tento vitamín má také vliv na produkci neurotransmiterů, které ovlivňují imunitní odpověď a reakci na stres.

Díky vzájemnému působení těchto účinných látek se doplněk Silná imunita stává skvělým prostředkem k udržení imunitního systému v optimálním stavu. Pravidelné užívání těchto gumových medvídků může posílit obranyschopnost vůči různým nemocem a pomoci zůstat zdraví a plní energie.

MyBears Silná imunita je vyroben z kvalitních a bezpečných surovin, a je vhodný i pro vegany. Gumoví medvídci jsou lahodní a snadno se užívají. Stačí každý den sníst až dva gumové medvídky a můžete si být jisti, že poskytujete svému tělu optimální podporu pro udržení silné a odolné imunity. Získejte silnou imunitu s MyBears!


Vitamín C
Přispívá k:

 • tvorbě kolagenu ovlivňující funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a pokožky
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • zvyšování vstřebávání železa

Zinek
Přispívá k:

 • normálnímu metabolismu sacharidů a makroživin
 • normální funkci imunitního systému
 • normálním rozpoznávacím funkcím
 • normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

Selen
Přispívá k:

 • udržení normálního stavu vlasů a nehtů
 • normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem
 • činnosti štítné žlázy

Vitamín B6
Přispívá k:

 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální činnosti nervové soustavy
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • normální psychické činnosti
Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: 1-2 gumové bonbony
Užívání: Užívejte denně 1-2 gumové bonbony.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Užívání přípravku určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: 60 ks
Forma: Gumový bonbon
Zařazení: Vegan, Halal
Vyrobeno: pro MyBears ve Velké Británii

Gumoví medvídci pro silnou imunitu s příchutí maliny


Složení: glukózový sirup, cukr, voda, vitamín C (kyselina L-askorbová), koncentrát jablečné šťávy, želírující látky (pektin), regulátor kyselosti (kyselina citronová, citronan sodný), přírodní malinové aroma, citrát zinečnatý, selenové kvasnice, koncentrát šťávy z černé mrkve, leštící látky (kokosový a řepkový olej, karnaubský vosk), sekvestranty (hexametafosforečnan sodný), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)

Složka 1 gumový bonbon 2 gumové bonbony
Vitamín C 80 mg (100 % RHP) 160 mg (200 % RHP)
Zinek 2 mg (20 % RHP) 4 mg (40 % RHP)
Selen 11 μg (20 % RHP) 22 μg (40 % RHP)
Vitamín B6 0,3 mg (21 % RHP) 0,6 mg (42 % RHP)

RHP - referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 30-60 dávek
Hmotnost obsahu: 171 g