Vitamín C + Železo + B12 + B9 (kyselina listová) - 60 kapslí

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(8)Počet hvězdiček je 5 z 5
VEGAN
239 Kč
Skladem
ks

Potýkáte se s nedostatkem energie, padáním vlasů či možnou chudokrevností? S tímto doplňkem stravy získáte potřebné živiny pro boj s tímto problémem, kde se spojuje železo ve výborně vstřebatelné formě -> bisglycinát železnatý, vitamín B9, B12 a vitamín C pro lepší vstřebatelnost železa. Vraťte sílu do svého života jednoduše a účinně. VíceVitamín C 100 mg + Železo 20 mg + B12 50 mcg + B9 100 mcg


Rádi bychom představili náš nejnovější produkt - MyBears Železo, veganský doplněk stravy navržený tak, aby podpořil Vaše zdraví. Tento produkt obsahuje synergickou kombinaci 4 důležitých složek - železa, vitamínu C, B9 (kyselina listová) a B12, které spolu tvoří dokonalou harmonii pro zajištění správné krvetvorby, dobré kondice a energie.

Železo je minerál, který má klíčovou roli v těle. Je nezbytné pro tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, které jsou odpovědné za přenos kyslíku v celém organismu. Správná hladina železa pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání, což je zvláště důležité pro lidi s náročným životním stylem nebo pro ty, kteří čelí fyzickému nebo duševnímu zatížení.

V kombinaci s vitamínem C se vstřebávání železa ještě zlepšuje. Vitamín C je znám jako silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před poškozením volnými radikály a podporuje imunitní systém.

Další důležitou složkou v našem doplňku je vitamín B9, známý také jako kyselina listová. Tento vitamín má klíčovou roli v tvorbě DNA a podporuje růst a obnovu buněk. Je zvláště důležitý pro těhotné ženy, protože pomáhá v prevenci vývojových vad u plodu.

Jako poslední ingredience naší veganské kapsle je vitamín B12. Tento vitamín je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a tvorbu červených krvinek. Pro vegany a vegetariány může být získání dostatečného množství vitamínu B12 obzvláště složité, protože se tento vitamín převážně nachází v potravinách živočišného původu.

MyBears Železo je vyrobeno z kvalitní a velmi dobře vstřebatelné formy železa -> bisglycinát železnatý, vitamín C, B9 a B12. Díky veganskému složení je šetrné k trávicímu systému a vhodné pro všechny, kteří hledají způsob, jak zvýšit svou energii, posílit imunitní systém a zlepšit svou celkovou kondici.

❌ Produkt neobsahuje žádná další pojiva, stabilizátory, zahušťovadla a další balastní látky.
✅ Obsahuje pouze čisté a kvalitní složky.


Vitamín C
Přispívá k:

 • tvorbě kolagenu ovlivňující funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a pokožky
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • normální funkci imunitního systému
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • zvyšování vstřebávání železa

Železo
Přispívá k:

 • normálnímu energetickému metabolismu
 • normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a přenosu kyslíku v těle
 • snížení míry únavy a vyčerpání
 • procesu dělení buněk

Vitamín B12
Přispívá k:

 • normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy
 • normální funkci imunitního systému
 • snižuje míru únavy a vyčerpání
 • normální tvorbě červených krvinek

B9 kyselina listová
Přispívá k:

 • Doplňkový příjem zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Jeho nízká hladina je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu.
Doplňkové informace k produktu
Doporučené denní dávkování: 1 kapsle
Užívání: Užívejte denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívání přípravku určené pro dospělé.
Skladování: Skladujte uzavřené v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotě 15 až 25°C.
Velikost balení: 60 ks
Kapsle: Rostlinná HPMC (hydroxypropylmethylcelulosa)
Zařazení: Vegan
Vyrobeno: pro MyBears v České republice

Vitamín C 100 mg + Železo 20 mg + B12 50 mcg + B9 100 mcg


Složení: rýžová mouka, vitamín C (kyselina L-askorbová), bisglycinát železnatý, veganská kapsle (HPMC), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina listová).

Složka 1 kapsle
Vitamín C 100 mg (125 % RHP)
Železo 20 mg (143 % RHP)
Vitamín B12 50 μg (2 000 % RHP)
Vitamín B9 - kyselina listová 100 μg (50 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu
Balení obsahuje: 60 dávek
Hmotnost obsahu: 28,5 g